Мистецтво

«100 днів війни»

У Львові відкрилася фотовиставка, присвячена війні
Зараз ви читаєте:  
«100 днів війни»

6 червня у Львові відкрилася фотовиставка «100 днів війни», метою якої є збір коштів на ЗСУ. Подія триватиме два дні в благодійному фонді «Рада».

На фотовиставці представлені 150 світлин авторства фотокореспондента Юрія Вереса, який фотографує в гарячих точках України, та фотокореспондента полку «Азов» Дмитра Козацького, що зараз перебуває у російському полон. Також участь у виставці бере мати Дмитра.

Зазначимо, що Юрій Верес народився у Києві та є музикантом гурту «Кам'яний Гість». У 2019 році почав активно займатися фотографією. Від початку широкомасштабної війни в Україні їздить зруйнованими населеними пунктами та фіксує наслідки російської збройної агресії проти України. У квітні 2022 року в Литві пройшла перша виставка фотографій Юрія Вереса, на яких відображено масштаби руйнувань об'єктів цивільної інфраструктури, житлових будинків тощо.

Фото Юрія Вереса

І також нагадаємо, що Дмитра «Ореста» Козацького називають «очима "Азовсталі"». 26-річний Дмитро родом із міста Малин на Житомирщині. Зі школи захоплювався фотографією та мріяв стати військовим журналістом. Паралельно зі службою в полку «Азов» він навчається на політолога в Національному університеті «Острозька академія». Його фотографії уже облетіли весь світ. Саме він є автором легендарної уже фотографії «Світло переможе».

«Світло переможе»

У фіналі заходу відбудеться благодійний концерт-аукціон в ресторані «Грушевський cinema&jazz», де пройде збір коштів під музичний супровід українських музикантів. 

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022