Кінематограф

Друга частина четвертого сезону серіалу «Дивні дива»: що нам відомо?

Інформація про продовження сезону
Зараз ви читаєте:  
Друга частина четвертого сезону серіалу «Дивні дива»: що нам відомо?

Перша частина 4 сезону серіалу «Дивні дива» вийшла близько трьох тижнів тому, і всі вже майже оговталися від закінчення. На щастя, попереду вже не так багато часу для очікування справжнього фіналу сезону, а також для хвилювань й обдумувань майбутнього улюблених та нових героїв. 

Продовження вийде цього липня з двома повнометражними епізодами, у яких ще більше епічних сцен. Оскільки дата виходу наближається, брати Даффер, актори та члени знімальної групи поділилися деякими натяками на те, що буде далі. 

Коли вийде продовження 4 сезону?

Netflix випустить другу частину 4 сезону 1 липня опівночі, одразу через місяць після прем’єри першої. Хоча будь-яке очікування видається довгим після такого завершення, продовження виходить досить швидко. 

Скільки триватиме друга частина?

У другій частині буде два нові епізоди, які завершать сюжетні лінії 4 сезону. Після повнометражного сьомого епізоду (1 година 39 хвилин), 8 епізод триватиме близько 1 години 25 хвилин. Фінал під назвою «The Piggyback» триватиме аж 2 години 19 хвилин і матиме подібний за епічністю масштаб, як і 7 епізод.

В інтерв’ю режисер серіалу Метт Даффер сказав: «Сім і дев’ять – це прям фільми. А дев’ять – це ще й довгий фільм».

Чим друга частина відрізняється від першої?

Ну, наприклад, Метт сказав, що, на його думку, «найбільше, що станеться, це те, що шоу відкриється!». Він продовжив: «Не обов’язково з точки зору масштабу, з точки зору спецефектів, але відкриється з точки зору сюжетних ліній на території та за межами Гокінза».

Деякі з акторів шоу також отримають свій зоряний час, як-от Седі Сінк, яка грає Макс. «Це, у багатьох відношеннях, сезон гімну для Макс та Седі Сінк», – розповів Леві. 

Леві також згадав, що в останні епізоди будуть дуже емоційні. «Вже так багато говорять про масштаби та тривалість 4 сезону, але мені, наприклад, подобається той факт, що цей сезон також сильно закарбовується в серці, і це завжди було фактичною суперсилою цього шоу», – сказав він. 

Які спойлери ми вже маємо?

Поки що без явних спойлерів, але в новому інтерв’ю Міллі Боббі Браун натякнула на кілька дражливих моментів щодо того, що чекає на Одинадцять під час подій другої частини.

«Повертаючись до братів Даффер, вони створили Одді в такий динамічний спосіб у цьому сезоні, і справді зрежисерували й написали цю героїню з шарами, які ми повинні відклеїти», — відповіла вона, коли її запитали, чого вона з нетерпінням чекає від глядачів. «Ці два епізоди дійсно дають вам уявлення про те, як ця героїня оживає та дозволяє робити те, що їй потрібно, щоб врятувати своїх друзів».

Чи є ще трейлери до нього?

Netflix здивував нас усіх, опублікувавши 22 червня трейлер-сюрприз, який дає нам ширший погляд на те, чого очікувати в частині 2. 

Пропонуємо вам ознайомитись:

Netflix також випустив спеціальний тизер тільки для другої частини в рамках Geeked Week:

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022