Кінематограф

Езра Міллер вибачається перед усіма, кого стривожив своєю поведінкою!

Перша заява актора з моменту виникнення юридичних проблем!
Зараз ви читаєте:  
Езра Міллер вибачається перед усіма, кого стривожив своєю поведінкою!

Актор Езра Міллер порушив мовчання на тлі зростаючого списку юридичних проблем і звинувачень у нестабільній поведінці, заявивши, що перебуває в пошуках лікування для своїх «складних проблем з психічним здоров’ям».

У заяві, наданій представником актора Variety у вівторок, 16 серпня, 29-річний небінарний актор вибачився за тривогу, яку він викликав серед прихильників.

«Нещодавно пережив період інтенсивної кризи, тепер я розумію, що маю складні проблеми з психічним здоров’ям, і почав постійне лікування», — сказав Міллер. «Я хочу вибачитися перед усіма, кого я стривожив і засмутив своєю минулою поведінкою. Я маю намір виконувати необхідну роботу, щоб повернутися до здорового, безпечного та продуктивного етапу свого життя».

Поточна роль Міллера як Флеша у всесвіті супергероїв DC Comics, включаючи майбутню головну роль у першому окремому фільмі персонажа, була затьмарена звинуваченнями щодо його поведінки поза кадром протягом останніх двох років.

Нещодавно Міллеру було пред’явлено звинувачення у крадіжці зі зломом у Вермонті. Міллер має постати перед вищим судом Вермонта 26 вересня.

Актора також двічі заарештовували на початку цього року на Гаваях: спочатку за хуліганство та агресивні дії в караоке-барі в березні, а потім менш ніж через місяць за напад другого ступеня. У першому випадку Міллер не оскаржував жодного пункту звинувачення в хуліганстві та сплатив штраф у розмірі 500 доларів США, а звинувачення у домаганнях було відхилено. У другому Міллера відпустили без звинувачення.

Батьки 18-річного Токата Айрон Айза, індіанського активіста, також на початку цього року подали захисний ордер проти Міллера, звинувативши актора в тому, що він тримає владу над їхньою дитиною через «насильство, залякування, та страх». Токата нещодавно повідомив, що ці звинувачення неправдиві.

Звинувачення навколо Міллера викликали занепокоєння у Warner Bros Discovery, студії, яка стоїть за двома величезними франшизами, у яких Міллер грає помітну роль: фільми DC Comics і про Гаррі Поттера «Фантастичні звірі». Громадська критика студії посилилася на початку цього місяця, коли вона оголосила, що припиняє роботу над майже завершеним фільмом «Batgirl», але не з «Флешом».

Джерело повідомило Variety, що Warner Bros підтримує рішення Міллера звернутися за професійною допомогою.

Прем’єра «Флешу» запланована на 23 червня 2023 року.

Джерела: Variety, TheGuardian

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022