Література

Фредерік Беґбедер та підтримка України!

Французький письменник долучиться до збору коштів на потреби ЗСУ у Миколаєві
Зараз ви читаєте:  
Фредерік Беґбедер та підтримка України!

10 липня в Парижі відбудеться один із благодійних вечорів фонду Way of Peace, де збиратимуть кошти на потреби захисників міста Миколаїв, — повідомляє фонд  «Дорога життя». Упродовж цієї події відбудеться також благодійний аукціон з ексклюзивними лотами від відомих українців, а також від  представників інших держав для підтримки нашої країни в протистоянні країни агресора — росії.

Одним з гостей вечері стане французький письменник і режисер Фредерік Беґбедер!

Фредерік Беґбедер — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Автор книжок «Любов живе три роки», «99 франків»,  «Уна і Селінджер» та інших. 

Також серед лотів цього вечора: футболка та м’ячі з автографами видатного спортсмена і тренера Сергія Реброва, особиста футболка легенди світового футболу Роналдо, м’ячі та вимпел від національної збірної України, кубок футболіста Романа Яремчука. Крім того, ексклюзивні марки про російський корабель («Zатонув чи Vтопився») від Миколи Тищенка та Ігоря Смілянського, а також картини всесвітньо відомих митців — Гліба Франка, Роси Ройс, Наталії Багацької та Віри Грабар.

На зібрані під час події кошти фонд Way of peace придбає автомобілі для потреб військовослужбовців у Миколаєві. Інша частина коштів буде перераховану на національну платформу UNITED24.

Ініціаторка проєкту Charity dinners — українська бізнеследі, модель та інфлюенсерка Алла Барановська. Серія благодійних заходів відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Зазначимо, що раніше Фредерік Беґбедер виступив на підтримку українців у війні з росією.

Серед інших письменників, які  зараз підтримали Україну, — Маргарет Етвуд, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Бернардин Еваристо, Елісон Кіллінг, Ніл Гейман, Вітольд Шабловський, Еліф Шафак, Рупі Каур та інші, — зазначає видання Chytomo

Джерело: Укрінформ

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022