Кінематограф

GentleMinions: діти в офіційних костюмах на прем'єрі мультфільму «Minions : The Rise of Gru»!

Новий мемний тренд серед молоді
Зараз ви читаєте:  
GentleMinions: діти в офіційних костюмах на прем'єрі мультфільму «Minions : The Rise of Gru»!

Прем'єру мультику «Minions: The Rise of Gru» відвідали так звані «лагідні міньйони» (The GentleMinions), буйні молоді люди, одягнені в офіційні костюми.

«Міньйони 2» — п’ятий фільм у франшизі «Гидкий я», яка не має ознак сповільнення щодо привабливості глядачів. Фільм побив касові рекорди за вихідні 4 липня, зібравши понад 127 мільйонів доларів у країні.

Не дивно, що тенденція GentleMinions виникла в соціальних мережах, а відео цього явища стали вірусними протягом вихідних 4 липня. На них зображено молодь, які приходять до кінотеатрів у своїх нарядних костюмах під мелодію «Rich Minion» by Yeat, а потім бурхливо аплодують логотипу студії Illumination та титрам Minions: The Rise of Gru. Міньйони всюдисущі в соціальних мережах, їх люблять як старі, так і молоді, їх використовують у мемах обидві сторони культурної «війни». 

The GentleMinions, термін, введений офіційною сторінкою Minions у TikTok, є їхнім останнім внеском у соціальні мережі, який однаково захопив, роздратував і збентежив коментаторів і глядачів.

Реакція на мем GentleMinions на вихідних 4 липня була різною. Наприклад, британська мережа кінотеатрів Odeon, як повідомляється, відмовила у вході групам, які прибули в офіційному одязі, посилаючись на руйнівні інциденти. Хоча ці інциденти не описані в подробицях, вірусні відео показують групи підлітків, які блукають перед екраном під час фільму, а також кидають банани, посилаючись на улюблену закуску Міньйонів. Для деяких це здебільшого нешкідливий сміх, ця більш руйнівна поведінка, ймовірно, засмутить сім’ї, які заплатили, щоб насолодитися мультиком в кінотеатрах, і не мають уявлення чи інтересу до цього дивного нового божевілля GentleMinion, яке, здавалося б, виникло раптово. 

Ось що глядачам потрібно знати про GentleMinions.

Чому діти одягають офіційні костюми на прем’єру мультика?

Гумор підлітків, які приходять на сеанси фільму «Minions : The Rise of Gru» в костюмах, заснований на притаманній смішності прийти на дитячий фільм в офіційному одязі. У певному відношенні це сатиричний коментар про те, наскільки інфантилізованою стала авдиторія кінотеатрів. 

Але насправді молоді люди в ошатному одязі також посилаються на молодого Грю з Minions 2, який весь час одягнений у свій фірмовий темний костюм. 

Звідки взявся тренд GentleMinions? Чому це відбувається?

GentleMinions — це фізичний прояв мему Tickets to X, який з гумором перевертає стереотипи аудиторії щодо певних фільмів. Цей формат став популярним у 2019 році завдяки формату Tickets to Joker, Please , і продовжував використовуватись у наступні роки.

GentleMinions, який показує YouTuber Fernanfloo у повсякденному та офіційному одязі, підриває ідею дрес-коду. Саме ця підривна, трохи ризикована іронія призвела до розмов у соціальних мережах про комедію прибуття на мульфільм «Міньйони» в офіційному одязі. Перше відео іронічного явища було опубліковано 30 червня та надихнуло на численні подібні спроби, які продовжують документувати в соціальних мережах.

«Міньйони 2 » — це остання стрічка, пов’язана із культурою мемів після того, як Sony перевипустили «Морбіуса». Однак, на відміну від Sony, схоже, Universal отримує користь від уваги, яку тенденція GentleMinions привертає до Minions: The Rise of Gru. Наскільки сильно ці молоді користувачі соціальних мереж вплинули на касові збори фільму, буде важко визначити, але важко заперечити, що вони є однією групою аудиторії, яка не була врахована в початкових прогнозах Universal.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022