Кінематограф

Голограма президента Зеленського на 4 технічних європейських конференціях!

Зеленський продовжує шукати підходи до міжнародної аудиторії за допомогою «Зоряних війн»
Зараз ви читаєте:  
Голограма президента Зеленського на 4 технічних європейських конференціях!

У безпрецедентному повороті подій Президент України Зеленський з’явився як несподіваний гість на чотирьох найбільших європейських технологічних конференціях, які відбулися одночасно 15 червня 2022 року. Учасники конференції TNW в Амстердамі, Vivatech у Парижі, Brilliant Minds у Стокгольмі та засновники Форуму в Лондоні —  всі мали змогу почути виступ Зеленського та відповісти на запитання глядачів у прямому ефірі.

Як? Через голограму!

Коли ми думаємо про голограму, більшість з нас згадує те зернисте, блискуче зображення принцеси Леї в блакитних тонах, яке з’явилося на початку першого фільму «Зоряні війни». Реальність вийшла далеко за межі того, про що мріяв Джордж Лукас у 1977 році.

На сцені TNW Vision Stage голограма Зеленського з’явилася через двометровий сенсорний екран, розроблений ARHT media. Все, що можна сказати, це те, що ця надзвичайно реалістична 3D-голограма була зовсім не схожа на Лею в блакитних тонах, а більше на Зеленського в натуральну величину, що стоїть у великій коробці.

Хоча ніхто не впевнений, чому організатори вирішили використовувати технологію голограми замість простого відеопотоку, можна припустити, що перш за все, технології є основною темою, яка об’єднує ці різноманітні цільові групи. У морі технічних фанатів голограма —  це те, що в змозі прикувати погляд.

Але, можливо, причина, чому Зеленський робить ставку на технологію голограми, яка приносить нові надії у війну, лежить глибше. Авдиторія заціпеніла від далеких зображень, які бачить на своїх екранах. Хоча війна в Сирії спочатку привернула увагу міжнародного співтовариства, згодом вона була відведена на задній план, оскільки конфлікт перетворився на затяжну 11-річну війну.

І вже є ознаки того, що війна в Україні йде в тому ж напрямку. 

Послання принцеси Леї до Обі Ван Кенобі було зрозумілим: використовуйте свої хитрощі розуму джедаїв, щоб передати плани Зірки Смерті Альянсу повстанців. Але те, що ми можемо зробити як технічна спільнота, набагато важче розпізнати.

Зеленський закликав технологічні спільноти Європи залишатися на зв’язку та інвестувати в світлі уми України. Такі компанії, як Grammarly, Gitlab і MacPaw, народилися в цьому зростаючому центрі інновацій. І з подальшою підтримкою (незважаючи на поточні обставини) вони можуть продовжувати процвітати.

«Україна – це можливість для вас, ваших компаній, ваших технологій, знань, досвіду та інвестицій принести ще більшу цінність», – сказав Зеленський.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022