Кінематограф

Леонардо Ді Капріо зіграє в новому фільмі Мартіна Скорсезе!

Сьомий спільний проєкт актора й режисера!
Зараз ви читаєте:  
Леонардо Ді Капріо зіграє в новому фільмі Мартіна Скорсезе!

По гарячих слідах виробництва майбутнього фільму «Вбивці місячної квітки» Мартін Скорсезе та Леонардо Ді Капріо беруть спільну участь у новому проєкті для Apple Original Films, — повідомляє Variety.

Скорсезе доручено стати режисером адаптації майбутньої документальної книги журналіста New Yorker Девіда Гранна «The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny, and Murder» («Вейджер: Історія корабельної аварії, заколоту та вбивства») для Apple. Фільм «Вбивці місячної квітки» також базується на однойменній книзі Гранна, яка розслідує серію вбивств жителів Осейджа, що відбулися в 1920-х роках.

Текст «The Wager», який буде опублікований наступного квітня, розповідає про однойменний корабель британського флоту 1700-х років. Під час секретної місії по отриманню іспанського галеону, наповненого скарбами, команда зазнала корабельної аварії на безлюдному острові біля узбережжя Патагонії. Команда занурюється в анархію, а коли вони повертаються до цивілізації, опиняються по різні боки напруженого військового суду, де кількох сторін звинувачують у вбивстві та зраді.

«Вбивці місячної квітки»  — перша спільна робота Скорсезе та Ді Капріо після «Вовка з Волл-стріт» 2013 року. Скорсезе режисерує фільм Apple Studios, а Ді Капріо очолює акторський ансамбль, до якого входять Роберт Де Ніро, Джессі Племонс, Лілі Гладстон, Танту Кардинал, Кара Джейд Майерс, Джаней Коллінз, Джилліан Діон, Вільям Белло, Луїс Канселмі, Татанка Мінс, Майкл Еббот мл., Пет Хілі, Скотт Шеперд, Джейсон Ісбелл і Стургілл Сімпсон. Очікувалося, що прем’єра фільму, виробництво якого було завершено наприкінці минулого року, відбудеться цієї осені, але замість цього вийде в прокат наступного року,  як повідомляється, Apple планує дебютувати на Каннському чи Венеціанському кінофестивалях.

Окрім двох фільмів, знятих Скорсезе, Apple Studios також розробляє обмежену серіальну адаптацію «Білої темряви» Гранна. 

Першим новини про проєкт, що розвивається, повідомив The Hollywood Reporter.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022