Кінематограф

Найкращі фільми та серіали липня від найбільших стримінгових сервісів!

Те, що вам варто переглянути!
Зараз ви читаєте:  
Найкращі фільми та серіали липня від найбільших стримінгових сервісів!

У липні 2022 року на найбільших світових стримінгових сервісах — Netflix, Prime Video, HBO Max, Hulu та  Disney+  — з’являться кілька важливих фільмів і серіалів, які ви не можете пропустити!

Зібрали для вас підбірку:

HBO Max

  • «Rap Sh!t» 
Кадр із серіалу

Rap Sh!t — майбутній американський комедійний телевізійний серіал, створений Іссою Рей для HBO Max. 

Виробництвом шоу займаються Hoorae Productions і 3 Arts Entertainment.

У центрі серіалу  — дві реперки з Маямі, які намагаються досягти успіху в музичній індустрії

Дата виходу: 21 липня

  • «Милі ошуканки: Первородний гріх» 
Кадр із серіалу

Майбутній американський підлітковий драматичний містичний трилер-телесеріал, розроблений Роберто Агірре-Сакаса і Ліндсі Калхун для HBO Max. Це четвертий телесеріал франшизи «Милі ошуканки» та перший, що транслюється на потоковому телебаченні.

Двадцять років тому серія трагічних подій мало не знищила містечко робітничого класу Міллвуд. Тепер, у наші дні, групу дівчаток-підлітків мучить невідомий, який змушує їх розплачуватись за помилку, здійснену їхніми батьками два десятиліття тому.

Дата виходу: 28 липня

Amazon Prime Video

  • «The Terminal List» 
Sale > amazon prime military series > in stock
Кадр із серіалу

Це майбутній американський бойовик-трилер-серіал із Крісом Праттом у головній ролі, заснований на однойменному романі Джека Карра.

Серіал розповідає про життя Джеймса Ріса (Кріс Пратт) після того, як весь його батальйон морських котиків потрапив у засідку під час виконання таємного завдання. Ріс повертається додому до своєї родини з суперечливими спогадами про подію та запитаннями про свою провину. Коли нові свідчення з’являються, Ріс виявляє, що темні сили діють проти нього таставлять під загрозу не лише його життя, а й життя тих, кого він любить.

Дата виходу: 1 липня

  • «Paper Girls» 
Кадр із серіалу

Це науково-фантастичний драматичний телевізійний серіал, заснований на однойменних коміксах, написаних Брайаном К. Воганом та проілюстрованим Кліффом Чангом.

Paper Girls розповідає про чотирьох молодих дівчат, які, розносячи газети вранці після Хелловіну в 1988 році, мимоволі потрапляють у конфлікт між ворогуючими фракціями мандрівників у часі та відправляються у пригоду в часі, яка врятує світ. Подорожуючи між нашим сьогоденням, минулим і майбутнім, вони стикаються з майбутніми версіями самих себе і тепер повинні вирішити: прийняти чи відкинути свою долю.

Дата виходу: 29 липня

Hulu

  • «The Princess» 
Кадр із фільму

Коли вольова принцеса відмовляється вийти заміж за жорстокого соціопата, її викрадають і замикають у віддаленій вежі. Зі своїм зневаженим, мстивим залицяльником, який має намір зайняти трон її батька, принцеса повинна захистити свою сім’ю та врятувати королівство.

Дата виходу: 1 липня

Disney+ 

  • «High School Musical: The Musical: The Series» 3 сезон
Кадр із серіалу

«Шкільний мюзикл», чи «Класний мюзикл» (англ. High School Musical) — американський телевізійний фільм 2006 року, випущений компанією Walt Disney Pictures. Після свого виходу 20 січня 2006 року він став одним із найуспішніших продуктів компанії Disney.

Події High School Musical: The Musical: The Series розгортаються в середній школі й представляють членів драматичного клубу та їхніх викладачів, які готуються до прем'єри мюзиклів, які вони продюсують. Розквітають нові романи, старі дружні стосунки випробовуються на межі можливостей, а нові формуються, спалахує суперництво, а життя змінюються назавжди, оскільки ці учні відкривають трансформаційну силу, яку може надати лише театр середньої школи.

Дата виходу: 27  липня

Netflix 

  • «Панда Кунг-Фу: Лицар дракона» 
Кадр із мульсеріалу

Мультсеріал про те, як легендарний воїн По вирушає разом з англійською лицаркою в довгу подорож із метою знайти магічну зброю, повернути свою славу та врятувати світ!

Дата виходу: 14  липня

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022