Кінематограф

Netflix робить великі ставки на «The Gray Man»

Стримінговий сервіс сподівається, що це фільм може стати початком великої франшизи, яка привабить вкрай необхідних передплатників
Зараз ви читаєте:  
Netflix робить великі ставки на «The Gray Man»

Ентоні та Джо Руссо люблять бути великими.

У фільмі «Месники: Війна нескінченності» 2018 року брати-постановники шокували шанувальників, стерши половину населення планети та дозволивши своїм супергероям Marvel зазнати краху. Наступного року вони підвищили ставки, випустивши тригодинний фільм «Месники: Фінал», який зібрав 2,79 мільярда доларів у світовому прокаті, став другим за величиною показником за всю історію.

А тепер є «The Gray Man», фільм Netflix, який вони написали, поставили та продюсували. Стрімінговий сервіс дав їм близько 200 мільйонів доларів, щоб вони мандрували по всьому світу, а Райан Гослінг і Кріс Еванс зобразили тіньових співробітників ЦРУ, які намагаються вбити один одного.

«Це мало не вбило нас», — сказав Джо Руссо про зйомки.

На виготовлення одного екшену пішов місяць. У ньому брали участь великі гармати, трамвайний вагон, який проносився кварталом Старого міста Праги, і містер Гослінг, який відбивався від армії вбивць, прикутий наручниками до кам’яної лави. Це один із тих шоустопперів, які викликають захоплення у публіки. Створення моменту коштувало приблизно 40 мільйонів доларів.

«Це фільм у фільмі», — сказав Ентоні Руссо.

«The Gray Man», який вийшов у деяких кінотеатрах цими вихідними та буде доступний на Netflix у п’ятницю, 22 липня, є найдорожчим фільмом потокового сервісу та, мабуть, його найбільшою авантюрою, оскільки він намагається створити шпигунську франшизу за зразком Джеймса Бонда чи «Місія неможлива». Якщо це спрацює, Руссо планує розширити цей всесвіт додатковими фільмами та телесеріалами, як це зробив Disney зі своїми франшизами Marvel і Star Wars.

Кадр із фільму

Фільм виходить у критичний момент для Netflix, який оголосить про прибутки за другий квартал у вівторок, 26 липня. Багато хто в галузі очікує, що результати будуть ще похмурішими, ніж втрата двох мільйонів абонентів, яку компанія прогнозувала в квітні. Прибутки компанії за перший квартал призвели до стрімкого падіння курсу її акцій, і з тих пір компанія звільнила сотні співробітників, оголосила, що створить менш дорогий рівень підписки з рекламою, і заявила, що планує боротися з обміном паролями між друзями. і сім'я.

«Це був би кардинально інший фільм», — сказав Джо Руссо, маючи на увазі можливість створення «The Gray Man» на іншій студії, наприклад Sony, де його спочатку планували виробити. Брати сказали, що перехід в інше місце вимагав би від них скоротити третину свого бюджету та знизити рівень дії фільму.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022