Кінематограф

Олівія Деджонг розповіла про свою роль Прісцилли Преслі в новому фільмі «Елвіс»!

«Для мене це було лише про те, щоб добре зіграти жінку, яка справді любить свого чоловіка»
Зараз ви читаєте:  
Олівія Деджонг розповіла про свою роль Прісцилли Преслі в новому фільмі «Елвіс»!

Через чотири місяці після прослуховування на роль Прісцилли Преслі в «Елвісі», 24-річна Олівія Деджонг отримала текстове повідомлення: «Олівія — це вибір Елвіса»

«Це було божевілля». Будучи великою шанувальницею творчості Лурмана, ДеДжондж пам’ятає, що перед зйомками «відчувала себе дуже наляканою», але режисер заспокоїв її. «Він такий собі божевільний геній, який дуже підбадьорює гру», — каже акторка в інтерв’ю для британского Vogue, посміхаючись. 

Чого можна очікувати від цього фільму?

Це епічний переказ життя Елвіса Преслі, і вся команда дуже щаслива, що він нарешті вийде на великі екрани. Робота над фільмом розпочалася в кінці 2019 року, прямо перед пандемією, і, очевидно, все зупинилося, тому дійсно цікаво, що тепер з цього вийшло.

Якими були найцікавіші моменти на знімальному майданчику?

Спостерігати за Остіном на зйомках було дійсно неймовірно. Він справді поринув у цю роль із головою. У нас було багато моментів, коли ми думали, що це справжній Елвіс, — коментує акторка.

Як Олівія готувалась зіграти Прісциллу?

Враховуючи характер історії та спосіб її розповіді, Олівія просто хотіла зробити свою персонажку обґрунтованою та реальною. Вона дивилася багато інтерв’ю, хоч вони й були з того часу, коли справжня Прісцилла була старшою, тоді як фільм охоплює роки, коли коїаній Елвіса було 14, а також часи відразу після її розлучення, коли їй було приблизно 27 або 28 років. 

І Баз дійсно заохочував до великої свободи експериментів. 

«Для мене це було лише про те, щоб зіграти дівчину, яка справді любила хлопця».

Яка ж вона — справжня Прісцилла Преслі?

На думку акторки, Прісцилла була дівчиною, яка по-справжньому закохалася в хлопця і відмовилася від усього, щоб підтримати його у мріях. Вона точно загубилася в цьому на деякий час. 

«Я рада, що вона вийшла з цього – цього шлюбу та цих стосунків, тому що я вважаю, що це було дуже токсично для неї, і я не думаю, що в неї було багато місця, щоб вирости у свою власну людину та знайти себе. Але я думаю, що це також дивно, що вона зробила, знаєте, після його смерті, і як вона дійсно заволоділа маєтком і тримала всіх на плаву, розумієте? Я її дуже поважаю».

На яких характеристиках свого персонажа Олівія зосередила особливу увагу?

«Я була закохана раніше, тому можу зрозуміти, що це таке. Це було насправді просто грати когось, хто повний життя. Я думаю, що часто жінок у кіно зображують двовимірними. Але це не так. Вона була чотиривимірною, а не просто гарною картинкою, на яку можна було дивитися», —  зазначає акторка.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022