Кінематограф

Приквел «Голодних ігор»: усе, що потрібно знати про новий фільм

Те, що ми наразі знаємо про «Баладу про співочих птахів та змій»
Зараз ви читаєте:  
Приквел «Голодних ігор»: усе, що потрібно знати про новий фільм

Франшиза фільмів «Голодні ігри» розширюється фільмом-приквелом під назвою «Балада про співочих птахів та змій», заснованому на однойменній книзі 2020 року Сюзанни Коллінз. Шквал оголошень про кастинг на цей фільм у травні та червні із вражаючим крижаним тизером викликали хвилювання перед початком ігор.

Планується, що екранізація вийде в кінотеатрах у листопаді 2023 року — приблизно через вісім років після «Сойки-пересмішниці» (другої частини) — і розповідає про молодшого Коріолана Сноу, який є наставником Люсі Грей Берд. Ми знаємо Сноу з минулих фільмів як безжального президента, якого зобразив Дональд Сазерленд. 

За даними Lionsgate, оригінальні фільми принесли у всьому світі понад 3 мільярди доларів. Розповідаємо більше про акторський склад, сюжет і час офіційного повернення.

Про що розповідатиме «Балада про співочих птахів та змій»?

Дія роману Коллінз «Балада про співочих птахів та змій» розгортається за 64 роки до подій першої трилогії. Як повідомляє Lionsgate, фільм частково зосереджуватиметься на підготовці до 10-х Голодних ігор. Підліток Сноу — ще не той диктаторський правитель, яким він міг би стати — вбачає певну можливість у Берд.

Ось синопсис Lionsgate: «За багато років до того, як він стане тиранічним президентом Панему, 18-річний Коріолан Сноу є останньою надією для свого роду, що зникає, колись гордої родини, яка втратила благополуччя в післявоєнному Капітолії. З наближенням 10-х щорічних Голодних ігор молодий Сноу стривожений, коли його призначають наставником Люсі Ґрей Берд, дівчини-поклонника з бідного округу 12. Але після того, як Люсі Ґрей привертає всю увагу Панема, зухвало співаючи під час церемонії жнив, Сноу думає, що йому вдасться змінити хід подій на їхню користь. Об’єднавши свої інстинкти показухи та новоспечену політичну кмітливість, змагання Сноу та Люсі Грей із часом за виживання зрештою виявлять, хто співочий птах, а хто змія».

Режисером п’ятого фільму франшизи «Голодні ігри» виступить Френсіс Ловренс, режисер «Вогню» та обох фільмів «Сойка-пересмішниця». Майкл Лесслі (сценарист «Макбета» 2015 року та «Кредо вбивці» 2016 року) написав останню версію сценарію. 

Перший тизер для фільму

Тизер не розкриває навіть краплі справжнього фільму, але він все одно затягує назад у світ Голодних ігор. Ми можемо побачити те, як виглядає анімована версія дизайну обкладинки книги. 

«Вас запрошують повернутися до ігор», — говорить текст на екрані. «У 2023 році світ дізнається, хто співочий птах, а хто змія».

Хто в акторському складі?

Головні ролі у фільмі-приквелі «Голодних ігор» грають Том Бліт у ролі юного Сноу та Рейчел Зеглер у ролі Берд.

До них приєднаються Джош Андрес Рівера, який зіграє близького друга Сноу та колегу-наставника Сеянуса Плінта, і Uантер Шафер, яка відома своєю роллю в шоу HBO Euphoria. Шафер грає Тігріс, кузину Сноу, довірену особу та постійного радника. Джейсон Шварцма зіграє Лукреція Флікермана, предка Цезаря-Флікермана та ведучого 10-х Голодних ігор.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022