Кінематограф

Реклама на Netflix?

Розповідаємо про всі майбутні ймовірні зміни на цій платформі!
Зараз ви читаєте:  
Реклама на Netflix?

Команда Netflix 28 червня підтвердила, що реклама незабаром з’явиться на потоковому сервісі. 

Платформа, на якій досі не розміщувалося жодної реклами, запровадить систему рівнів підписки. Ймовірно, буде новий нижчий рівень підписки, який включатиме рекламу, та новий вищий рівень підписки — без реклами.

«У нас ще немає точного розкладу», — сказала Анн-Габріель Доба-Пантанасче, директор із комунікацій Netflix у Франції. «Ми над цим активно працюємо (...) це пріоритет, ця ідея надання більших можливостей нашим абонентам в умовах високої інфляції», — підкреслила вона.

У примітці, якою керівники Netflix поділилися зі співробітниками в травні 2022 року, зазначено, що ця нова система рівнів може бути представлена ​​в останні три місяці цього року.

«Кожна велика потокова компанія, за винятком Apple, має або анонсувала послугу з підтримкою реклами», — йдеться в записці. «З поважних причин люди хочуть дешевші варіанти»

Чому це відбувається?

Наприкінці квітня Netflix оголосив про найбільшу втрату передплатників за останні десять років: 200 000 людей покинули платформу за перші три місяці 2022 року. Втрата передплатників Netflix стала шоком для багатьох поза галуззю, які ніколи не очікували, що такий популярний сервіс раптово впаде так сильно. 

Акції компанії впали після оголошення, завдавши ще одного удару. 

У травні Netflix знову потрапив у заголовки газет, коли з’явилася новина про те, що компанія звільнила 150 співробітників — близько 2 відсотків від загальної кількості співробітників.

Зараз Netflix планує стратегічні зміни, які мають утримати компанію на плаву, тож, окрім реклами, яких ще змін ми можемо очікувати?

Обмеження обміну паролями

Після втрати передплатників Netlix оголосила, що тепер компанія припиняє обмін паролями, діяльність, на яку вона досі закривала очі. 

Netflix каже, що передплатникам все одно буде дозволено ділитися обліковим записом з іншими, але їм доведеться робити це за вищу плату. 

Компанія вже випробувала це в деяких країнах Південної Америки, де вона бере з власників облікових записів лише 3 долари на місяць, щоб поділитися своїми підписками максимум з двома людьми.

«Ми працюємо над тим, як монетизувати обмін», — сказав Гастінгс.

Але Монс Ульвестам, співзасновник Acast, найбільшої глобальної платформи подкастів, вважає, що небагато людей захочуть платити більше за Netflix, оскільки криза вартості життя стикається з жорсткою конкуренцією з боку таких компаній, як Amazon Prime, Apple TV і Disney +. 

«Я вважаю, що ми зараз на піку передплати, тому люди просто не можуть дозволити собі більше підписок», — каже він.

Ліцензування контенту

Черпаючи натхнення у своїх конкурентів, Netflix може підвищити свою прибутковість, ліцензуючи свій контент, каже Ксандер Росс, співзасновник PR-агентства Film & TV Percy & Warren.

Раніше компанія продавала свої товари через індивідуальні угоди з роздрібними торговцями, такими як Target, як вони робили для популярного серіалу «Дивні дива». Але у 2021 році вони нарешті вирішили розвинути власний онлайн-магазин, продаючи безпосередньо клієнтам.

«Netflix не займається ліцензуванням товарів, — каже Росс. «Якщо порівняти [Netflix] із тим, що роблять інші стримери, такі як Disney, то це все дуже  по-різному. Дісней монетизує свій контент у багатьох потоках, від тематичних парків до іграшок, їжі та одягу. Тим часом Amazon залучає людей на свою платформу як засіб просування своєї платформи для покупок, і навпаки – Netflix є суто розважальною службою, тому вона не може використовувати успіх своїх продуктів через сувеніри або мати різноманітні послуги для залучення передплатників.»

Але Росс вважає, що Netflix міг би легко зробити цей крок, якби захотів. Монетизація своїх товарів не вплине безпосередньо на гаманці передплатників, але це може бути способом для компанії отримати більше прибутку.

Зміна наповнення

Неочікувана криза Netflix також може змусити стрімінгового гіганта переглянути свою контент-стратегію, скоротивши витрати на виробництво або більш вибірково підходячи до матеріалів, які вони ліцензують на платформі. 

Важко передбачити, у якому напрямку можуть розвинутися такі зміни: або Netflix може вирішити скоротити виробництво дорогих, оригінальних функцій і телевізійних шоу, що, безсумнівно, викличе обурення серед аудиторії, або він може покращити свою пропозицію, зосередившись більше на тому, що її користувачі хочуть.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022