Кінематограф

Серіал «She-Hulk: Attorney at Law»: новий трейлер!

Уся актуальна інформація щодо серіалу!
Зараз ви читаєте:  
Серіал «She-Hulk: Attorney at Law»: новий трейлер!

Цієї суботи на панелі Comic-Con студії Marvel було опубліковано новий трейлер серіалу «Жінка-Халк: Адвокат» (She-Hulk: Attorney at Law). Присутні актори та знімальна група назвали серіал першою півгодинною телекомедією Marvel.

«Це так приголомшливо», — сказала Маслані — акторка, що виконує головну роль — у частині панелі Comic-Con. «Що таке захоплююче в She-Hulk, це те, що це шоу дуже інше. Це нешанобливий гумор. Вона-Халк намагається не бути супергеройкою».

Частково супергеройське шоу та частково комедія, у центрі серіалу — Дженніфер Волтерс (Маслані), блискучий адвокат і двоюрідна сестра давнього героя MCU Брюса Беннера (Марк Руффало). Коли Дженніфер отримує серйозну травму, Брюс змушений зробити їй переливання крові, в результаті чого вона успадкує його здібності. На відміну від Брюса, Дженніфер здебільшого зберігає свою особистість та інтелект, і вона швидко починає насолоджуватися свободою та силою, яку дає її нова будова тіла. Оскільки форма Дівчини-Халка дає Дженніфер нову впевненість у її особистому житті, це викликає нові ускладнення в її професійному житті, оскільки її наймають працювати в юридичну фірму, яка спеціалізується на справах, пов’язаних із суперлюдьми.

Поряд з Руффало серед гравців MCU, які повернулися, є Бенедикт Вонг та Тім Рот. Джаміла Джаміль грає суперницю головної героїні, а Джінджер Гонзага грає її найкращу подругу. Доповнюють акторський склад Джош Сегарра, Джон Басс і Рене Еліз Голдберрі. У трейлері також демонструється поява Чарлі Кокса.

Джессіка Гао є головним сценаристом серіалу та виконавчими продюсерами разом з Кевіном Файгі, Луїсом Д'Еспозіто, Вікторією Алонсо, Бредом Віндербаумом і Кет Койро. Койро розділив режисерські обов'язки над серіалом з Ану Валія. Венді Джейкобсон і Дженніфер Бут є співвиконавчими продюсерами.

Прем’єра першого епізоду «Вона Халк» відбудеться на Disney+ 17 серпня. Шоу є третім серіалом Marvel Studios, випущеним цього року. 

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022