Кінематограф

Серіал «Венздей»: що вже відомо?

Тім Бертон дебютує на телебаченні зі спін-оффом «Родини Аддамсів»!
Зараз ви читаєте:  
Серіал «Венздей»: що вже відомо?

Якщо коротко:

Тім Бертон дебютує на телебаченні зі спін-оффом «Родини Аддамсів», у центрі якого — дурна донька Вензді, яку грає Дженна Ортега. Стрічка незабаром вийде на Netflix.

Коли вийде серіал?

Офіційної дати випуску не було оголошено, але, за чутками, кіношоу може з’явитися восени 2022 року. Ймовірно, десь близько до Хелловіну.

Хто в акторському складі?

Дженна Ортега грає титуловану Вензді Аддамс, ученицю середньої школи, яка починає боротися зі своїми надприродними здібностями. В ідеальному кастингу Кетрін Зета-Джонс зіграє її матір Мортицію, а Луїс Гузман — пристрасного батька Гомеса. Гвендолін Крісті з «Гри престолів » також з’являється у ролі директорки школи, яка сперечається з родиною Аддамсів через її особисту історію з Мортицією. Захоплююче те, що Крістіна Річчі, яка знаменито зіграла Вензді у фільмах Баррі Зонненфельда, також відіграє головну роль — і не старшої Вензді у флеш-форварді, як можна припустити, а зовсім іншої та нової, але поки що нерозкритої, персонажки.

Що ми ще знаємо про цей серіал?

Тім Бертон має намір стати режисером серіалу, який природним чином узгоджується з його жахливою естетикою. Цікаво (і не дивно), що він був одним із перших режисерів, яких продюсери залучили до фільму «Сімейка Адамсів » у 1991 році. Однак через конфлікт із розкладом він відмовився, і його місце в режисерському кріслі зайняв Баррі Зонненфельд.

З точки зору сюжету, восьмисерійна містична комедія в живому ефірі досліджуватиме час, коли Вензді Аддамс була студенткою Академії Невермор у маленькому містечку Єрихон. Закручена історія про дорослішання. Вензді заводить як друзів, так і ворогів, і їй доводиться вирішувати нові, складні проблеми, поки вона намагається оволодіти своїми психічними здібностями. Водночас вона має справу з місцевою серією вбивств, яка тероризує її однокласників, і 25-річною надприродною таємницею, яка захопила її батьків. Бути підлітком ніколи не буває легко.

Чи є трейлер?

Так! 17 серпня з’явився відповідний трейлер, який дав шанувальникам уявлення саме про те, чи становить загрозу Ортега Вензді (подумайте лише: кидати мішки з піраньями в басейн середньої школи Ненсі Рейган), і пропонує перше реальне уявлення Кетрін Зети-Джонс і Гузмана у ролях.

Джерело: Vogue

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022