Кінематограф

Що стало відомо про продовження фільму «Дюна»?

Дата виходу епічного продовження науково-фантастичного хіта Дені Вільньова з Тімоті Шаламе та Зендаєю в головних ролях
Зараз ви читаєте:  
Що стало відомо про продовження фільму «Дюна»?

Ще 26 жовтня стало відомо: фільм «Дюна» отримає продовження, і Зендая зіграє значно масштабнішу роль. 

Після виходу в кінотеатрах науково-фантастичної епопеї Дені Вільньова глядачі нарікали на обмежений екранний час акторки (сім хвилин у фільмі, який триває 2 години 36 хвилин), але шанувальники оригінального вихідного матеріалу романіста Френка Герберта зазначили, що блокбастер охоплює лише дві третини книги. Персонажка Зендаї — Чані — одна з Вільних із пустельної планети Арракіс, що з’являється у видіннях Пола Атрейдеса (Тімоті Шаламе) і повертається наприкінці фільму: з’являється на передньому плані пізніше, направляючи та захищаючи Пола, і зрештою стає героїнею романтичної історії.

«Коли я організовував кастинг на роль Чані, я познайомився з багатьма актрисами», — сказав Вільньов La Repubblica ще в серпні. «Зендая хотіла пройти прослуховування — і побачивши, яка вона чудова актриса… того дня вона мене вразила…. Я знав, що Чані — це вона, молода тигриця пустелі. Для мене велика честь представити на екрані двох таких вибухових талантів [Шаламе та Зендаю], і я не можу дочекатися зйомок другої частини “Дюни”, щоб повернути цей дует на екрани…В наступному розділі Зендая буде героїнею історії».

Окрім цього, що ще ми знаємо про майбутній фільм?

Дюна закінчується спойлером: Пол приєднується до Вільних з наміром принести мир на Арракіс. Якщо Вільньов щільно слідує за вихідним матеріалом, «Дюна 2» покаже, що Пол стане могутнішим і підніме повстання проти імператора-падишаха Шаддама IV.

 Шаламе повернеться в ролі Пола, а Ребекка Фергюсон, Хав'єр Бардем, Стеллан Скашгорд і Дейв Батиста, як очікується, знову виконають свої ролі. Також можуть бути представлені нові персонажі, від Алії Атрід, молодшої сестри Пола, до принцеси Ірулан, дочки імператора, яка виходить заміж за Пола з політичних причин.

7 листопада Collider повідомив, що зйомки «Дюни: Частина друга» розпочнуться 18 липня 2022 року, а фільм має вийти в кінотеатри 20 жовтня 2023 року. 

Ще хороші новини? 

На горизонті можуть бути додаткові фільми про Дюну. Хоча Вільньов говорив про бажання розповісти історію у двох частинах, він також сказав Entertainment Weekly, що «завжди уявляв собі три фільми» і був би зацікавлений в екранізації продовження Герберта «Дюна Месія» 1969 року. 

Будемо сподіватися, що він не зупиниться на досягнутому.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022