Мистецтво

«Standup Family Fest»: масштабний благодійний захід у Києві!

Вже цих вихідних WORKIT.SPACE у співпраці із Благодійним фондом Сергія Притули організовує комедійну подію!
Зараз ви читаєте:  
«Standup Family Fest»: масштабний благодійний захід у Києві!

Вже цих вихідних (25-26 червня) у Києві відбудеться масштабний комедійний захід! Простір WORKIT.SPACE у співпраці із Благодійним фондом Сергія Притули, а також командою українських коміків організовує велику благодійну подію «Standup Family Fest».

Як це виглядатиме?

Три різні сцени з гумористичним контентом для всіх членів родини:

  • Сцена 0+ 

Дитяча платформа! Програма передбачає: ляльковий театр, відкритий мікрофон для дітей, відкритий мікрофон для дорослих (які переконані, що зможуть розсмішити діток), курси комедійної імпровізації, розмовні формати та багацько солодких сюрпризів. Сцена буде розташована в окремому приміщенні, де батьки матимуть змогу довірити свою малечу аніматорам. 

  • СЦЕНА 16+

Головна платформа заходу! Тут виступатимуть найкращі стендапери з індивідуальними програмами. До того ж, заплановані комедійні виступи англійською мовою, а також змагання молодих представників жанру stand-up. 

  • СЦЕНА 21+

Платформа для поціновувачів чорного гумору! Імпровізація для дорослих, різкі жарти, зіркові гості (та їхня прожарка, звичайно), стендап-батли, відкритий мікрофон — все це можна зустріти, побачити та почути на цій сцені.

Хто з відомих коміків відвідає захід?

Організаторам вдалося залучити достатню кількість стендаперів різного професійного рівня. Буде змога отримати хороший настрій від таких популярних українських коміків як Антон Тимошенко, Вася Байдак та Андрій Щегель. 

На сцені в ролі ведучого можна буде побачити головного редактора Gogol Media Вадіка Кириленка, а також до виступів буде залучений всім відомий співак Володимир Дантес, який минулого року запустив власне гумористичне шоу.

Значна кількість коміків виступатиме без гонорарів, а молодих-перспективних — організатори мають бажання підтримати фінансово.

 

Конкретний час та локація?

Двері київського коворкінгу Workit Space на Нивках (вул. Марка Безручка, 24) будуть відчинені для всіх охочих 25-26 червня з 14:00 по 22:00!

А якщо повітряна тривога?

Безпека відвідувачів у будь-якому разі в пріоритеті! Тому керівники проєкту передбачили ймовірну повітряну тривогу:

«У нас є роздягальня, що зроблена за ізраїльським форматом. Фактично, це наземне бомбосховище. Тут, у разі тривоги, ми зберемо дітей. Поруч із нами — метро Нивки, Берестейська, до них йти пішки 7 хвилин», — зазначає організатор заходу Карило Залата. 

Важливо!

Це перш за все Благодійний захід, що має на меті допомогти нашій країні наблизитись до перемоги в такий веселий спосіб. Вхід на подію безкоштовний, однак відвідувач матиме можливість пожертвувати будь-яку суму для української армії — бокси для донатів «Благодійному фонду Сергія Притули» будуть розміщені по всіх території фестивалю. А також на  concert.ua  можна заздалегідь придбати квиток за 200 грн, які одразу стануть благодійним внеском.

Не варто засмучуватись, якщо немає можливості відвідати фестиваль вживу  — передбачена також онлайн-трансляція на YouTube-каналі.

Загалом у Workit Space благодійні події проходять майже на постійній основі — комедійні зокрема. Конкретно такий формат стендап-фестивалю в майбутньому може стати регулярним, якщо перший досягне успіху.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022