Кінематограф

Відповіді на всі питання щодо 3 сезону серіалу «Бріджертони»!

Уся актуальна інформація про костюмовану драму від Netflix!
Зараз ви читаєте:  
Відповіді на всі питання щодо 3 сезону серіалу «Бріджертони»!

Якщо коротко:

Шонда Раймс, продюсерка серіалу, повернеться у всій своїй красі — і цього разу зосередиться на історії кохання Коліна Бріджертона та Пенелопи Фезерінґтон.   

Третій сезон буде базуватись на книзі?

Так. Перший сезон сенсації Netflix, який зосереджувався на закоханості Дафни та Саймона, був заснований на першому романі Джулії Квінн «Герцог і я» (The Duke and I), тоді як другий сезон, який розповідав про Ентоні та Кейт, взяв сюжет із другої частини книги «The Duke and I» — «Віконт, який мене любив» (The Viscount Who Loved Me). У результаті шанувальники припустили, що третій сезон відстежуватиме шлях Бенедикта до шлюбного щастя, як описано в третій книзі «Пропозиція від джентльмена» (An Offer From a Gentleman), але 15 травня Variety повідомило, що це буде не так. 

Замість цього шоу буде глибше досліджувати стосунки Коліна та Пенелопи, як це робить Квінн вже у  своїй четвертій книзі «Роман із містером Бріджертоном» (Romancing Mr Bridgerton). Сама акторка Нікола Кохлан підтвердила цю новину під час панельної дискусії Netflix у Голлівуді, додавши: «Я тримала цю таємницю зі зйомок другого сезону».

Кохлан та її колега Люк Ньютон, який грає Коліна, розкрили невдовзі після події більше деталей, у тому числі причину зміни порядку показу. «Я відчуваю, що якщо ви побачите, як Пенелопа підлабузнює цього хлопця ще один сезон, ви будете думати: “Збирайся! Давай, рухайся далі і подолай це”», — сказала Кохлан. Про те, що вона знає про їхню історію, вона сказала: «Я думаю, що люди будуть справді одержимі. Я думаю, шанувальники книг будуть щасливі»

Тим часом Ньютон визнав, що багато глядачів, звичайно, були незадоволені Коліном після фіналу другого сезону, у якому Пенелопа випадково почула, як він сказав групі друзів, що він «ніколи не мріяв би залицятися» до неї. Він вважає, що це був просто «викинутий коментар». Потім у прес-релізі додається, що «цілком можливо, що навмисна забудькуватість Коліна є найбільшою перешкодою для роману в третьому сезоні. Зрештою, Колін зараз взагалі нікого не переслідує»

У «Романі з містером Бріджертоном» Колін повертається зі своїх подорожей і починає бачити Пенелопу в абсолютно новому світлі, але парі не вдається зійтися через важливі таємниці, які вони приховують одне від одного. Хоча майже напевно, що в третьому сезоні Колін дізнається, що Пенелопа — леді Вістлдаун, також імовірно, що інші аспекти сюжету будуть відхилятися від вихідного матеріалу. 

У синопсисі третього сезону йдеться: «Пенелопа нарешті відмовилася від своєї давньої закоханості в Коліна після того, як почула його зневажливі слова. Однак вона вирішила, що настав час узятись за чоловіка, бажано такого, який забезпечить їй достатньо незалежності, щоб продовжувати подвійне життя леді Вістлдаун, далеко від матері та сестер. Але через брак впевненості Пенелопині спроби вийти на шлюбний ринок провалюються. 

Тим часом Колін повернувся зі своїх літніх подорожей з новим виглядом і серйозним почуттям пихатості. Але він засмучений усвідомленням того, що Пенелопа, єдина людина, яка завжди цінувала його таким, яким він був, ставиться до нього холодно. Бажаючи повернути її дружбу, Колін пропонує Пенелопі стати наставником у способах довіри, щоб допомогти їй знайти чоловіка цього сезону. Але коли його уроки починають працювати надто добре, Колін повинен подумати, чи справді його почуття до Пенелопи лише дружні».

Як щодо старого акторського складу?

Окрім Кохлан та Ньютона, більшість акторів другого сезону Бріджертона також повернуться до третього сезону, включаючи Ентоні (Джонатан Бейлі), леді Вайолет Бріджертон (Рут Геммелл), леді Фезерінґтон (Полі Вокер), леді Денбері (Аджоа Андо), королева Шарлотта (Голда Рошевель) та решта членів клану — серед них Дафна (Фібі Дайневор), Бенедикт (Люк Томпсон), Елоїза (Клаудія Джессі), Гіацинт (Флоренс Хант) і Грегорі (Вілл Тілстон). 

Більше хороших новин? На відміну від розважливого герцога Гастінґса (Редже-Жана Пейджа), який не з’являвся у другому сезоні, незважаючи на те, що став улюбленцем фанатів після дебюту серіалу, Сімона Ешлі — яка вражала роллю Кейт в останній частині Бріджертонів — підтвердила, що повернеться. 

А що стосується вразливої ​​молодшої сестри Кейт Едвіни (Чарітра Чандран)? Підтвердженнь ще немає, але є надія, що цього разу молода дебютантка знайде щастя.

Хто з новеньких  приєднається до акторського складу 3 сезону?

12 травня стало відомо, що Ханна Додд змінить Рубі Стокс у ролі Франчески Бріджертон. 

Потім, 20 липня, з’явилася новина, що з’являться ще троє нових акторів: Деніель Френсіс, Сем Філліпс і Джеймс Фун.

Чи є вже дата виходу 3 сезону?

Ймовірно, мине певний час, перш ніж наступний сезон «Бріджертонів» вийде на наші екрани, але шанувальники з полегшенням дізнаються, що виробництво вже триває. 20 липня на офіційній сторінці в Instagram було опубліковано відео, на якому показано, як Джонатан Бейлі, Аджоа Андо, Голда Рошевель, Клаудія Джессі та інші знову на знімальному майданчику. Він закінчується кадром, на якому Люк Ньютон відкриває двері карети — всередині Нікола Кохлан, яка заявляє: «Зйомки третього сезону Бріджертон офіційно розпочалися»

Якщо все піде за планом, дата випуску, безумовно, можлива на початку 2023 року.

Що ми знаємо про 4 сезон?

Netflix, звичайно, вже продовжив Бріджертонів на четвертий сезон, хоча його фокус ще невідомий. Якщо він дійсно візьме за джерело третій роман «Пропозиція від джентльмена», то в центрі уваги буде Бенедикт, який закохується в Софі Беккет, доньку графа. 

Скільки всього буде сезонів?

Очікується, що серіал «Бріджертони» триватиме вісім сезонів, причому кожна частина буде присвячена іншому брату або сестрі. Слідом за Дафною, Ентоні, Коліном і Бенедиктом теоретично серіал має перейти до Елоїзи, Франчески, Гіацинти та Грегорі, даючи кожному з них свій власний щасливий кінець.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022