Мистецтво

Виставка плакатів воєнного часу!

14 липня в Українському Домі представляють виставку - виразну мистецьку реакцію на події війни!
Зараз ви читаєте:  
Виставка плакатів воєнного часу!

Український Дім представляє виставку плакатів воєнного часу – виразну мистецьку реакцію на події війни.

Відкриття події, а також творча зустріч з організаторами й учасниками проєкту відбудуться завтра, 14 липня, о 17:00 в Українському Домі!

Понад сотню плакатів від 38 митців можна буде побачити у трьох залах Українського Дому. Один із залів буде присвячений графічним історіям – коміксам, що були створені, як щоденник воєнних часів. 

«З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну багато митців зробили свій вибір діяти: говорити тут і зараз про війну без дистанції. Створені ними візуальні образи стали «голосами» спротиву на громадських акціях в містах України і світу, отримали резонанс у ЗМІ, тиражувалися тисячами в дописах у соціальних мережах. Ці влучні образи весь цей час допомагають живити інформаційну хвилю, що не дозволяє світові відвертатися від війни в Україні», - пояснюють організатори заходу. «Лаконічні плакатні повідомлення стали однією із форм діалогу всередині українського суспільства. Вони швидко розлітаються месенджерами, розклеюються вулицями міст. Підтримують наш бойовий дух, вселяють відчуття єдності, дають переконатися, що кожен з нас не сам у своєму болю, у готовності допомагати, у прагненні справедливості.»

Експозицію створено у співпраці з Клубом ілюстраторів Pictoric.

Учасники проєкту: Антон Або, Данило Галико, Олександр Грехов, Нікіта Тітов, Анна Іваненко, Анна Сарвіра, Маша Фоя, Грася Олійко, Олег Грищенко, Тетяна Якунова, Марі Кінович, Женя Полосіна, Женя Олійник, Юлія Твєрітіна, Сері/граф, Антон Резніков, Данил Штангеєв і Борис Філоненко, Влада Боровик-Самолевська, Даша Подольцева, Михайло Скоп, Андрій Єрмоленко, Олексій Сай, Мітя Фєнєчкін, Ліза Яблонська-Михайлусь, Анастасія Гайдаєнко, Наталія Шульга, Ілля Угнівенко, Романа Романишин і Андрій Лесів, Альбіна Ялоза, Антон Логов, Kinder Album, Олексій Ревіка, Ave Libertatemaveamor, Катя Лісова, Orka Collective, КАРА 

Куратори проєкту: Аліса Гришанова, Олег Грищенко, Олена Старанчук

Вхід на виставку в день відкриття — вільний. 

Від 15 липня вхід на виставку платний – квиток, вартістю 40 грн, можна буде придбати в касі Українського Дому.

Проте, цю подію зможуть безкоштовно відвідати: пенсіонери, діти до 7 років, особи з інвалідністю 1-2 групи, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій, учасники АТО та члени їхніх родин, військовослужбовці строкової служби, працівники музеїв, члени Національної спілки художників України, власники членських карток CIMAM, ICOM — за наявності дійсних посвідчень.

Графік роботи: вівторок-неділя, від 11:00 до 19:00 (понеділок – вихідний).

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022