Кінематограф

Всесвіт серіалу «Дивні дива» розширюється!

Якими проєктами займаються творці серіалу на даний момент?
Зараз ви читаєте:  
Всесвіт серіалу «Дивні дива» розширюється!

Всесвіт «Дивних див» розширюється на Netflix, і творці серіалу, брати Даффер, вибудовують кілька проєктів у світі, який вони створили для серіалу.

Відповідно до загальної угоди з Netflix, Даффери — Метт і Росс — заснували виробничу компанію Upside Down Pictures, залучивши Гіларі Лівітт керувати компанією.

Серед нових проєктів, які вони розробляють, Даффери також офіційно працюють над серіалом «Дивні дива», хоча точні деталі сюжету залишаються в таємниці. Шоу базуватиметься на оригінальній ідеї Даферів з продюсерами Upside Down Pictures та 21 Laps. Режисери раніше заявляли, що шоу не буде зосереджено на таких персонажах , як Одинадцять або Стів Гарінгтон.

Крім того, вони вже в роботі над п’єсою, дія якої розгортається у світі та міфології «Дивних див». Його продюсують Соня Фрідман, Стівен Долдрі та Netflix. Долдрі також виступить режисером. 21 Laps виступає асоційованим продюсером.

«Метт і Росс — винятково унікальні таланти з таким чітким і ясним баченням», — сказав Тед Сарандос, співвиконавчий директор і директор із контенту Netflix. «Усі вони пов’язані з деталями — невипадково “Дивні речі” пронизали дух часу, щоб стати епічним феноменом поп-культури, яким він є сьогодні. Ми раді продовжувати розповідати нові історії разом із ними, оскільки вони розвивають Upside Down Pictures, і вітаємо Гіларі як творчого партнера».

Даффери також працюють над телевізійною версією японської манги та аніме «Зошит смерті». Раніше серіал був екранізований у 2017 році.

Ще вони працюють над адаптацією серіалу книги Стівена Кінга та Пітера Страуба «Талісман» разом із Amblin Entertainment Стівена Спілберга та Paramount Television, а Кертіс Гвінн адаптує книгу для екрана. Про розробку цього серіалу вперше було повідомлено в березні 2021 року. 

Нарешті Даффери знімають оригінальний серіал від Джеффрі Аддіса та Вілла Метьюза, творців серіалу Netflix «Темний кристал: Епоха опору».

«Наша перша зустріч з Гіларі, де ми зблизилися через такі фільми, як “Щелепи”, “Сам удома” та “Швидкість”, не зайняла багато часу, щоб зрозуміти, що ми знайшли споріднену душу», — сказали Даффери. «Пристрасть Гіларі до оповідання, мабуть, порівнюється лише з її пристрастю до самих оповідачів, яких вона люто захищає. Не дивно, що так багато сценаристів і режисерів тягнуться до роботи з нею. Вона справді рідкісний талант, і ми надзвичайно вдячні мати її поруч, коли ми створюємо Upside Down Pictures»

Нещодавно шоу «Дивні дива» стало другим серіалом Netflix, який перетнув позначку в 1 мільярд годин перегляду .

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022