Кінематограф

Вуді Аллен завершує свою режисерську кар’єру?

Інтерв’ю режисера з актором Алеком Болдвіном
Зараз ви читаєте:  
Вуді Аллен завершує свою режисерську кар’єру?

Відомий кінорежисер Вуді Аллен з’явився в прямому ефірі для інтерв’ю з Алеком Болдвіном на Instagram-сторінці актора. Аллен оголосив, що розглядає можливість завершення своєї режисерської кар'єри після свого наступного фільму, зйомки якого відбудуться в Парижі.

Зазначимо, що Вуді зняв Болдвіна у фільмах «Еліс» (1990), «До Рима з любов’ю» (2012) і «Синій жасмин» (2013). Актор назвав фільми Аллена «теплою ванною, у якій все добре»

«Напевно, я зніму ще хоча б один фільм. Багато гострих відчуттів зникли», – сказав Аллен. «Коли я знімав фільм раніше, то він потрапляв у кінотеатри по всій країні. Тепер ти знімаєш фільм і отримуєш пару тижнів у кінотеатрі. Можливо, шість тижнів або чотири тижні, а потім переходить прямо до потокової трансляції чи плати за перегляд… Це не те саме… Мені це не так приємно».

«Я не отримую такого ж задоволення, знімаючи фільм і показуючи його в кінотеатрі», — додав Аллен. «Було приємно знати, що одного разу це дивилися 500 людей… Я не знаю, як я ставлюся до створення фільмів зараз. Я збираюся зробити ще один, і я побачу, як це буде по відчуттях».

Болдвін здивував усіх 26 червня, коли оголосив, що візьме інтерв’ю в Аллена, приуроченого до публікації нової збірки есе Аллена «Zero Gravity». Аллен продовжував стикатися з негативною реакцією після того, як його прийомна донька Ділан Ферроу звинуватила його в розбещенні її в дитинстві. Це звинувачення було в центрі документального серіалу HBO 2021 року «Аллен проти Ферроу», який включав домашнє відео, яке ніхто раніше не бачив, на якому 7-річна Ферроу розповідає про передбачуваний напад з боку режисера. Аллен давно заперечував ці звинувачення та називав їх «неправдивими та ганебними» у заяві після виходу серіалу HBO.

«Дозвольте мені на початку заявити, що мене абсолютно не цікавлять чиїсь судження та лицемірні публікації», — написав Болдвін в Instagram перед інтерв’ю. «Очевидно, я людина, яка має власні переконання, і мені байдуже до чужих спекуляцій. Якщо ви вважаєте, що судовий процес має проводитися за допомогою документального фільму HBO, це ваша проблема».

Актор та режисер уникали будь-яких суперечливих тем, а прямий ефір Аллена в Instagram постійно випадав і переривався. Інтерв'ю тричі зупинялося через технічні проблеми.

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022