Кінематограф

Зникнення глядацької авдиторії «Сірої людини»!

Важка битва Netflix!
Зараз ви читаєте:  
Зникнення глядацької авдиторії «Сірої людини»!

Чи має фільм «Сіра людина» успіх? Він трохи в сірій зоні.

Оригінальний фільм Netflix із Раяном Гослінгом і Крісом Евансом у головних ролях, очолюваний режисерами «Месників: Завершення» Ентоні та Джо Руссо, загалом вісім днів перебував на першому місці в щотижневому Топ-10 стримерів, а глядачі впали приблизно на 60 відсотків вже в другій тиждень трансляції. 

«Сіра людина» впала ще на 46 відсотків за третій тиждень, опустившись до нуля. Четверте місце у світовій десятці кращих фільмів і, ймовірно, низькі шанси потрапити в трійку найпопулярніших фільмів Netflix (за кількістю годин перегляду за перші 28 днів).

Звичайно, цей фільм був далеко не мертвим після виходу. Наразі він зібрав понад 245 мільйонів годин перегляду, що робить його номером 1! І це четвертий найпопулярніший фільм в історії Netflix. Плани франшизи на основі фільму просуваються повним ходом: через кілька днів після дебюту «Сірої людини» Netflix засвітив новину про продовження історії.

Але це не може бути результатом, якого хотіло керівництво Netflix  для  «Сірої людини», яка, мабуть, була найважливішим оригінальним фільмом, який коли-небудь випускав Netflix.

У 200 мільйонів доларів шпигунський трилер може похвалитися одним із найбільших кінобюджетів Netflix, а також надзвичайно високими маркетинговими витратами для стримера, який рідко рекламує окремі назви так агресивно. Маркетинговий поштовх, ймовірно, був пов’язаний із франчайзинговими амбіціями, що лежать в основі фільму, який має на меті виправити один із небагатьох конкурентних недоліків Netflix перед такими медіа-гігантами, як Disney і Paramount: відсутність домашніх франшиз.

Але надання дозволу на ще дві частини «Сірої людини» менш ніж через тиждень після дебюту фільму здається нерозумно агресивним, особливо враховуючи падіння глядачів у наступні тижні. Netflix, звичайно, ділиться лише найменшою кількістю даних, до яких він має доступ, тому можливо, що його керівники знають те, чого ми не знаємо.

З іншого боку, дані, якими ділиться Netflix, вказують на те, що «Сіра людина» ніколи не досягала максимумів глядацької авдиторії. Стример явно хотів, щоб «Сіра людина» перевищила результативність. 

Коротше кажучи, «Сіра людина» зіграла як і більшість фільмів Netflix: великі показники глядачів, а потім швидке падіння, і в основному зникнення з громадської свідомості протягом кількох тижнів. (Дані Diesel Labs показують, що охоплення в соціальних мережах «Сірої людини» різко та швидко впало після його виходу з приблизно 83 000 залучень до менш ніж 5 000 за один день.)

Керівник кінокомпанії Netflix Скотт Стубер працює над зміною стратегії стримерів, спрямовуючи її на «меншу кількість і кращі» назви, тому йому потрібно буде провести серйозну творчу перебудову, якщо він хоче, щоб фільми Netflix — особливо ті, які коштують 200 мільйонів доларів або більше — знімали.

Джерело: Variety

Інші тексти
Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!
Кінематограф

Найкращі фільми та серіали вересня від найбільших стримінгових сервісів!

13 наймасштабніших серіалів і фільмів — те, що вам варто переглянути!
30 серпня 2022
Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!
Кінематограф

Офіційний трейлер фільму «Люксембург, Люксембург»!

Тизер другої повнометражної стрічки режисера Антоніо Лукіча!
26 серпня 2022
Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!
Кінематограф

Офіційний трейлер серіалу «Володар перснів: Персні влади»!

Незабаром прем’єра нового шоу про Середзем’я!
23 серпня 2022